Otevírání rebrandované pobočky banky v Trutnově

Oběd formou rautu -Telecí líčka na víně -Panenka s hříbkovým ragů -Kachní prsa sosu vide Studený buffet a víno z moravského vinařství.

Na sklonku léta jsme opět zajeli do golfového resortu u Hořic. Nevěsta bohužel trpí alergii na lepek a sóju. Ale i s tím jsme si poradili a připravili bezlepkový celodenní buffet včetně 4chodového menu.

Otevření koupelnového studia v Trutnově jsme slavnostně pokřtili proseccem, ugrilovali jsme steaky a připravili dezerty. Zajistili jsme party stany a sezení pro 80 hostů

Letní zahradní párty provázela vůně zauzených filetů z lososa, panenek v úpravě sous vide v bylinkové krustě, francouzských sýrů. Také jsme vyřezali hned několik druhů melounů

I dorty Vám jsme schopni zajistit v té nejvyšší kvalitě. O tom se přesvědčili manželé z Úval u Prahy, kterým jsme dodávali několik dortů z belgické čokolády s čerstvým letním ovocem až na zahradu jejich domu.

21.července jsme předvedli naše umění na svatbě v Trutnově. Krásný dřevěný srub, 70 hostů. Zajišťovali jsme nejen 3chodové menu, ale i celodenní catering včetně grilování steaků a marinovaných vepřových kýt. Pro děti nechyběla zmrzlina a prosecco teklo proudem.

Krásné místo v přírodě v Hejtmánkovicích u Broumova jsme 23.6.2017 provoněli specialitami na svatební hostině pro 90 osob. -Oběd formou rautu -Odpolední studený a teplý buffet -Večerní grilování a salát bar

Svatba jako z pohádky, koňské spřežení, krásná nevěsta a catering který nadchnul. V tomto duchu se nesla svatba pro 150 osob v golfovém resortu. Kromě celodenního cateringu, jsme zajišťovali také 5ti chodové svatební menu. -Terinka z foie gras -Hovězí roastbeef -Telecí consommé -Glazírovaná panenka -Mousse au chocolat

Oslovili nás hosté z Prahy, že každoročně tráví s přáteli víkend na horské chatě. Připravili jsme pro ně gurmánský raut kde nechyběli zralé francouzské sýry a italské uzeniny. Na teplém buffetu se objevilo například telecí ragů s krkonošskými hříbky a panenka v úpravě sosu vide.

Teplý květnový víkend jsme pomohli uspokojit vytříbené chuťové pohárky svatebčanům v Jánských Lázních. Zajišťovali jsme kompletní catering pro 110 osob. Zajistili jsme party stany, stoly a židle. Připravili jsme catering před obřadem, oběd, teplý a studený buffet a nechybělo ani točené pivo. Závěr jsme zpestřili grilovanými kýtami na ohni.

Zajišťovali jsme catering na soukromou akci v Trutnově. Mezi oblíbenými pokrmy nechyběl-pikantní gulášek z hovězího krku, zahuštěný kváskovým chlebem, uzený kanadský losos a studený buffet jako například hovězí roastbeef

Kontaktoval nás majitel horského penzionu v Malé Úpě, že by rád catering pro své hosty na Silvestra. Připravovali jsem uzeného lososa, sýrovou roládu, panenku sous vide a nechyběl ani novoroční gulášek.

V září jsme realizovali svatební hostinu pro 60 osob v Temném Dole. Mezi požadavky novomanželů byl celodenní catering formou rautu, grilované prasátko, kompletní zastřešení zahradním nábytkem a party stany, točené pivo a prosecco jako welcome drinkách. Dále jsme zajišťovali svatební dort, svatební kytice a muziku.

V srpnu jsme zajišťovali catering na narozeninovou oslavu. Podávali se vybrané speciality jako roastbeef, paštiky, letní dezerty a nechyběli ani steaky. Na oslavu jsme zajišťovali i inventář.

Na začátku léta jsme zajišťovali svatbu v hřebčíně Fjordských koníků u Staré Paky. Mezi požadavky novomanželů byl nejen svatební oběd formou rautu ale i odpolední raut, grilované prasátko, kompletní zastřešení zahradním nábytkem a spousty jiného.

Oslovil nás majitel firmy zabývající se převážně výrobou delikates z mořských ryb, abychom mu pomohli navrnout moderní zdravé salátové řešení pro velkoobchody s kterými spolupracuje. Výsledek naší práce budete moci ochutnat již brzy ve vašich oblíbených supermarketech.

V září jsme taktéž pomáhali s nastavením konceptu a zaškolením personálu v Mexicko italské restauraci v centru Hronova

Z kraje září jsme realizovali několik soukromých akcí, zejména pak narozeninovou párty v Černém dole pro 30 hostů. Nechyběli francouzské sýry, uzené kachní prsa a jiné speciality.

V srpnu jsme realizovali zatím nejvzdálenější cateringové zajištění v Pardubickém kraji u Sečské přehrady. Podávali se vybrané speciality jako roastbeef, paštiky z foie gras, letní dezerty a nechyběli ani steaky.

Dne 1.8.2015 jsme realizovali svatební hostinu pro 70 osob na zámku ve Vlčicích u Trutnova. Mezi požadavky novomanželů byl celodenní catering formou rautu, grilované prasátko a steaky, kompletní zastřešení zahradním nábytkem a party stany, barmani, točené pivo a prosecco v několika welcome drinkách...

Dne 1.8.2015 jsme realizovali malou svatební hostinu pro 10 osob v Úpici. Podávalo se čtyřchodové degustační menu.

Dne 11.7.2015 jsme realizovali svatební hostinu pro 60 osob v Žacléři na soukromém penzionu. Mezi požadavky novomanželů byl nejen svatební oběd, ale i odpolední raut, grilované prasátko, kompletní zastřešení zahradním nábytkem a spousty jiného.

Grilování pro zákazníky firmy Ptáček s.r.o.

Bylo nám potěšením připravit venkovní grilování pro zákazníky Trutnovské pobočky Velkoobchod Ptáček s.r.o.

V minulém týdnu jsme připravovali nové á la carte menu v hotelu Beránek v Úpici. V rámci menu jsme zaškolili personál kuchyně, předložili zpracovaný food cost, technologické recepty a návrh na denní menu na 6 týdnů

Dne 30.9.2014 jsme zajišťovali degustační 4chodové menu v restauraci v centru Trutnova

Dne 12.7.2014 jsme pro horskou chatu Orlík v Peci pod Sněžkou, připravovali čtyřchodové degustační menu párované s vínem. Celkem se zůčastnilo 28 hostů.

Zajištění ranního coffee breaku pro firmu Šangri-lla v Trutnovském Národním domě

Zajištění privátního kuchaře na soukromou party v americkém Steamboat Springs v Coloradu.

Ranní coffeebreak na meeting společnosti Generali pojišťovna-a.s.

Carving-vyřezávání melounů s logem firmy a večírek pro 150 zaměstnanců.

Raut pro Okresní oddělení ČČK v prostorách staré radnice v Trutnově

Narozeninový raut pro zaměstnance Transfúzní stanice Trutnov

Celodenní svatební pohoštění v Trutnově

Zážitkový raut pro společnost Alcon Pharmaceuticals

Raut při příležitosti otevření pobočky Unicredit Bank - Dvůr Králové nad Labem

Raut pro 100 hostů společnosti Novartis s.r.o

Vánoční večírek pro společnost Partners For Life Planning a. s.

Food styling - příprava pokrmu reklamního charakteru pro restauraci ve Dvoře Králové nad Labem

Raut v podobě finger food pro trutnovskou pobočku firmy Telefónica O2

Banket připravovaný k příležitosti semináře v Oblastní Nemocnici v Trutnově

Zajištění rautových mís a vyřezávaných melounů na ples firmy NKT Cables Vrchlabí

Vánoční večírek pro zaměstnance Základní školy Komenského v Trutnově

Svatební hostina v prostorách baru ZŠ Mládežnická

Občerstvení k příležitosti oslavy promoce na Trutnovském letním koupališti

Raut k příležitosti představení nových modelů vozů BMW X6 prezentovaných firmou FCCS s.r.o.

Dlouhodobá spolupráce při zajišťování rautů na školeních pořádaných firmou Kasper opět v prostorách trutnovského C baru

Zajištění rautu a teplého bufetu pro Tyco Electronics EC Trutnov s.r.o

Malá soukromá akcička firmy GTS Novera v prostorách trutnovského C baru

Zajištění rautu a welcome drinku při příležitosti otevření prvního nekuřáckého baru v Trutnově

Raut pro prodejce luxusních vozů značky BMW